Ski areál Buková hora, lyžařské středisko Čenkovice. Ski Čenkovice — Skiregion Buková hora — Orlické hory

Čenkovice ubytování chata Pegas Orlické hory, skiregion Buková hora

575.jpg

Horská chata PEGAS ubytování Čenkovice. Příležitostné ubytování SKIAREÁL ČENKOVICE v Orlických horách, skiregion Buková hora.

Dovolte, abychom Vám nabídli ubytování v nově rekonstruované útulné chatě umístěné uprostřed čenkovického skiareálu Buková hora v Orlických horách, poskytující krásný výhled do malebného okolí a na okolní sjezdovky, lanovku a vleky. Středisko je svou náročností velmi vhodné pro rodinnou rekreaci. Kapacita ubytování v Čenkovicích: 11 osob, 3 pokoje - 1 x 3 lůžka, 2 x 4 lůžka, společenská místnost, jídelní kout, sociální zařízení, každý pokoj má vlastní sprchový kout, v chatě je 2x WC a samostatná lyžárna.

Čenkovice ubytování na chatě PEGAS: pronájem chaty je vhodný pro rodiny s dětmi a skupiny přátel. V přízemí horské chaty se nachází prostorná společenská místnost pro vaše pobavení s TV + rádio, jídelním koutem a vybavenou kuchyní. V prvním patře jsou připraveny pro odpočinek a relaxaci tři pokoje, každý s vlastní koupelnou (sprchový kout + umyvadlo, zrcadlo). V jednom pokoji jsou tři lůžka a dva pokoje se čtyřmi lůžky. Celková kapacita ubytování na horách v horské chatě Pegas je 11 lůžek. Ve vstupní části horské chaty je prostor na uložení lyžáků a součástí vybavenosti chaty je i samostatná lyžárna. V létě je možnost parkování přímo před chatou a v zimě na záchytném parkovišti odkud je možné zajistit odvoz i s věcmi přímo k chatě.
Čenkovice, skiareál Buková hora, lyžařské a rekreační středisko se nachází na rozhraní Orlických hor a Jeseníků v Bukovohorské hornatině v nadmořské výšce 750-958 m. Je snadno dostupné z hlavních silničních tahů "Praha - Hradec Králové - Šumperk - Ostrava" silnice č. 11,     "Brno - Letovice - Svitavy - Lanškroun" silnice č. 43. Dostupnost od horské chaty: autobusová zastávka, obchod, restaurace U Václava, vzdálenost asi 1km, ski bar 50 m, sjezdovky 50 m, půjčovna lyží a snowbordů 70 m, lyžařská a snowbordová škola, školka i lyžařská školička pro nejmenší začínající lyžaře.

575.jpg576.jpg577.jpg578.jpg579.jpg580.jpg581.jpg


Těšíme se na vaši návštěvu na horské chatě Pegas v Čenkovicích.

Babí léto na horách, cykloturistika, toulky přírodou, houbaření.

Lze domluvit víkendové pobyty  za předem dohodnutých podmínek (S L E V Y ! ! !).

Kauce: 2 000,- Kč, vratná při odjezdu (pokud je objekt vrácen ve stavu, ve kterém byl převzat)
Psi nejsou povoleni !!

582.jpg584.jpg585.jpg586.jpg587.jpg588.jpg589.jpg583.jpg590.jpg591.jpg592.jpg593.jpg594.jpg595.jpg596.jpg597.jpg598.jpg599.jpg600.jpg601.jpg


Kontakt na uytovatele, rezervace ubytování v horské chatě Pegas Čenkovice:

Upřednostňujeme telefonický kontakt.
Telefon:
+420 604 206 458      e-mail: chatapegas@seznam.cz          Ubytovací řád chata Pegas Čenkovice
Web: www.chatapegas-cenkovice.cz
Druh ubytování: horská chata, horská chalupa

Informace o ubytování v chatě Pegas Čenkovice vyhledáte také na www.cenkovice.com/ nebo na webu www.chatapegas-cenkovice.cz

Chata Pegas obsazenost
volná kapacita ubytování
Video: chata Pegas Čenkovice ubytování Orlické hory    01    02    03    04    05


Sport, relaxace, turistika, cykloturistika v Orlických horách

ZIMA
V zimním období je možné využít Ski areál, který se nachází 50 metrů od chaty - 9 sjezdovek různé náročnosti a 6 vleků a dvousedačková lanová dráha "Třebovská dvojka" (umělé zasněžování a možnost nočního lyžování). Pro vyznavače snowboardingu je k dispozici Snowpark. Sjezdové tratě na severních svazích umožňují lyžování i v jarních měsících. Několik desítek kilometrů perfektně udržovaných běžeckých tratí a hřebenová cesta z Bukové hory na Suchý Vrch dále na Vysoký kámen nad Mladkovem jistě přiláká spoustu vyznavačů klasického lyžování. Upravované tratě jsou i v okolí horních stanic vleků. Samozřejmou nezbytností je zde Horská služba.

LÉTO
V nejbližším okolí je možné zahrát si minigolf nebo navštívit sportovní areál Čenkovice, tenis, nohejbal, volejbal. Ski areál nabízí travní lyžování s možností zapůjčení travních lyží. Dále je možné zapůjčit si horské koloběžky a svahové minikáry.
V letním období máte spoustu možností pro individuální turistiku – Suchý Vrch (rozhledna 998m n.m.), Bouda (dělostřelecká tvrz, součást pohraničního opevnění). Velmi dobrou síť turistických cest na prvním místě reprezentuje Jiráskova stezka, která vede po hřebenech Orlických hor. Můžete se toulat nádhernou přírodou, osvěžit se v přehradní nádrži Pastviny, navštívit aquapark v Ústí nad Orlicí, nebo žamberský sportovní areál s koupalištěm, tobogány a řadou dalších atrakcí. Tuto oblast si můžete také vychutnat jako cykloturisté po značených cyklotrasách (stovky kilometrů).

 Turistika, cykloturistika Orlické hory na www.cenkovice.com/turistika/

Odkazy: Skiareál Buková hora lyžařské a rekreační středisko Čenkovice v Orlických horách, Skiregion Buková hora, on-line webové kamery skiareál Čenkovice a okolí, Ski areál Čenkovice v Orlických horách, sněhové zpravodajství Čenkovice, počasí Čenkovice, Aktuální stav sjezdovek, provoz lanovek a vleků, Jízdní řády a skibusy.

 

Ubytování na horách: chaty a chalupy, sruby a roubenky, apartmány, rodinné domy, penziony a pensiony, ubytovny, hotely, rekreační zařízení
Ubytování v Orlických horách: ubytování pro lyžařské výcviky, ubytování pro školy v přírodě, ubytování pro letní tábory

First minute ubytování, sleva za včasnou objednávku ubytování na horách
Ubytování Last minute, Čenkovice v Orlických horách a okolí, Skiregion Buková hora ubytování na poslední chvíli

Skipark Čenkovice - Skiresort Buková hora, skiareál Orlické hory. Ski areál Buková hora, rekreační a lyžařské středisko Čenkovice. 

Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt | Náměty, připomínky, doplnění služeb a informací.       © 2016 Skiareál Čenkovice skiareal-cenkovice.cz
Admin: skiareal-cenkovice(zavináč)seznam.cz ; skiarealcenkovice(zavináč)seznam.cz ; skicenkovice(zavináč)seznam.cz ; cenkovice(zavináč)cmail.cz

redakční systém Redakční systém webdesign Vytvoření webových stránek