Ski areál Buková hora, lyžařské středisko Čenkovice. Ski Čenkovice — Skiregion Buková hora — Orlické hory

Penzion EMA ubytování Čenkovice, horská chata v Orlických horách

301.jpg

Chata EMA Čenkovice ubytování Orlické hory, penzion na horách.

Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v příjemném prostředí vhodném pro skupiny, školy, sportovní kluby, rekreaci pro více rodin. Stravování vlastní, při plné kapacitě možnost využít dovozu obědů a večeří, popř. zajistění stravy v jedné z blizkých restaurací.

Čenkovice, skiareál Buková hora, lyžařské a rekreační středisko se nachází na rozhraní Orlických hor a Jeseníků v Bukovohorské hornatině v nadmořské výšce 750-958 m. Je snadno dostupné z hlavních silničních tahů "Praha - Hradec Králové - Šumperk - Ostrava" silnice č. 11,     "Brno - Letovice - Svitavy - Lanškroun" silnice č. 43.

Kapacita ubytování: 26 lůžek v šesti pokojích /5 x 4 lůžka, 1 x 6 lůžek/, 2 x koupelna, 3 x WC, plně vybavená kuchyně, společenská místnost s krbem, parkovaní přímo u chaty.

Chata Ema, horský penzion se nachází v těsné blízkosti lyžařských vleků, restaurací a sportovního areálu v Čenkovicích, Orlické hory, skiregion Buková hora.

301.jpg302.jpg303.jpg304.jpg


Volné kapacity ubytování:

Chata Ema Čenkovice ev.č. 63, 561 64 Čenkovice, pošta Jablonné nad Orlicí
Kontakt: Marcela Daly / +420 605 295 212   Fax: +420 541 225 113
E-mail: marceladaly@ema-incorp.com

Druh ubytování: Chata / Chalupa / Penzion / Pension
 

305.jpg306.jpg307.jpg308.jpg309.jpg310.jpg


Sport a relaxace

Aktivity v zimě: Ski areál Buková hora - 7 sjezdovek, vleky a dvousedačková lanovka, umělé zasněžování, noční lyžování, lyžařská škola a školka, snowboardová škola, snowtubing, Nugget snowpark Čenkovice, lyžařské běžecké trasy upravované v délce 60 km.
Aktivity v létě: Cykloturistika, turistika, výlety, sportovní areál Čenkovice, minigolf, tenis, volejbal, nohejbal, travní lyžování, horské koloběžky, svahová minikáry,... Turistika - Orlické hory www.cenkovice.com/turistika/

Odkazy: Skiareál Buková hora lyžařské a rekreační středisko Čenkovice v Orlických horách, Skiregion Buková hora, on-line webové kamery skiareál Čenkovice a okolí, Ski areál Čenkovice v Orlických horách, sněhové zpravodajství Čenkovice, počasí Čenkovice, Aktuální stav sjezdovek, provoz lanovek a vleků, Jízdní řády a skibusy.

 

Ubytování na horách: chaty a chalupy, sruby a roubenky, apartmány, rodinné domy, penziony a pensiony, ubytovny, hotely, rekreační zařízení
Ubytování v Orlických horách: ubytování pro lyžařské výcviky, ubytování pro školy v přírodě, ubytování pro letní tábory

First minute ubytování, sleva za včasnou objednávku ubytování na horách
Ubytování Last minute, Čenkovice v Orlických horách a okolí, Skiregion Buková hora ubytování na poslední chvíli

Skipark Čenkovice - Skiresort Buková hora, skiareál Orlické hory. Ski areál Buková hora, rekreační a lyžařské středisko Čenkovice. 

Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt | Náměty, připomínky, doplnění služeb a informací.       © 2016 Skiareál Čenkovice skiareal-cenkovice.cz
Admin: skiareal-cenkovice(zavináč)seznam.cz ; skiarealcenkovice(zavináč)seznam.cz ; skicenkovice(zavináč)seznam.cz ; cenkovice(zavináč)cmail.cz

redakční systém Redakční systém webdesign Vytvoření webových stránek