Ski areál Buková hora, lyžařské středisko Čenkovice. Ski Čenkovice — Skiregion Buková hora — Orlické hory

Chata Bohunka Čenkovice ubytování Orlické hory, Skiregion Buková hora

112.jpg

Možnost ubytování u Svitavské sjezdovky v Čenkovicích s napojením na sjezdovku Mlýnice, skiareál Červená Voda, Mlýnický Dvůr - Buková hora. Skiregion Buková hora v Orlických horách.

Chata se nachází přímo u hlavní sjezdovky, ze které je přístup i na čtyřsedačkovou lanovou dráhu s vyhříváním, která vedezv Červené Vody na Bukovou horu. Jedná se o jedinečnou polohu chaty, kde je okamžitá přístupnost na sjezdovku bez žádné extra námahy, ale i přesto je zachováno soukromí a klid. Ubytování je vhodné nejen pro rodinu s dětmi ale i pro skupinu mladých lidí (6 - 8 osob). K horské chatě přísluší částečně oplocený pozemek – 500 m2.
Suterén:
šatna 6 m2, koupelna - sprchový kout - teplá a studená voda, bojler 120 litrů, toaleta
Přízemí: obytná místnost 30 m2 (možnost dvou přistýlek), jídelní a kuchyňský kout - elektrický vařič (2 plotýnky), mikrovlnná trouba, chladnička (60 l), mrazicí box (10 l), varná konvice, základní nádobí
-prostor pro odkládání lyží, zavazadel a potravin 5m2, zastřešená terasa s posezením
1. patro (podkroví): ložnice 20 m2 (6x samostatné lůžko s antialergeními lužkovinami, jejichž použití spolu s ručníky je zahrnuto v základní ceně)

Vybavení: barevné TV, rádio na CD, vysavač, šipky, dětské hračky pro základní zabavení

Vytápění: v obytné místnosti krbová kamna na tuhá paliva - dřevěné brikety cena 6Kč/kg (denní spotřeba cca 10kg), ústřední topení, vytápěné elektrokotlem (spotřeba nad 50 kwh za týden za příplatek)

Parkování:  v letním období na zpevněné ploše u chaty - v zimním období na neplaceném, záchytném parkovišti cca 600 m od chaty (možno dohodnout odvoz věcí za sněžným skůtrem)

112.jpg113.jpg114.jpg


Volná kapacita ubytování: termín jaro, počet lůžek: 8 lůžek

Možnost ubytování u Svitavské sjezdovky v Čenkovicích. Skiregion Buková hora v Orlických horách.
Poznámka: V chatě je strmější schodiště

Ceník ubytování chata Bohunka Čenkovice, Orlické hory, Skiregion Buková hora

115.jpg116.jpg118.jpg119.jpg


Kontakt na ubytovatele, rezervace ubytování:

Petra Stránská     Telefon: +420 723 685 390      E-mail: info@cenkovice-ubytovani.cz     
Web:    www.cenkovice-ubytovani.cz
Chata Bohunka Čenkovice ev.č. 24, ubytování u Svitavské sjezdovky v Čenkovicích - vyhledat na www.mapy.cz nebo na google maps


Sport, turistika, zimní a letní aktivity.
Lyžařské a rekreační středisko Čenkovice v Orlických horách je v létě ideálním výchozím bodem pro milovníky horských kol, travního lyžování, horských koloběžek či pro nenáročnou horskou turistiku, v zimě pak oblíbeným lyžařským střediskem. Naše chata Bohunka Vám poskytne dostatek soukromí v klidné lokalitě Orlických hor.

Odkazy: Skiareál Buková hora lyžařské a rekreační středisko Čenkovice v Orlických horách, Skiregion Buková hora, on-line webové kamery skiareál Čenkovice a okolí, Ski areál Čenkovice v Orlických horách, sněhové zpravodajství Čenkovice, počasí Čenkovice, Aktuální stav sjezdovek, provoz lanovek a vleků, Jízdní řády a skibusy.

 

Ubytování na horách: chaty a chalupy, sruby a roubenky, apartmány, rodinné domy, penziony a pensiony, ubytovny, hotely, rekreační zařízení
Ubytování v Orlických horách: ubytování pro lyžařské výcviky, ubytování pro školy v přírodě, ubytování pro letní tábory

First minute ubytování, sleva za včasnou objednávku ubytování na horách
Ubytování Last minute, Čenkovice v Orlických horách a okolí, Skiregion Buková hora ubytování na poslední chvíli

Skipark Čenkovice - Skiresort Buková hora, skiareál Orlické hory. Ski areál Buková hora, rekreační a lyžařské středisko Čenkovice. 

Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt | Náměty, připomínky, doplnění služeb a informací.       © 2016 Skiareál Čenkovice skiareal-cenkovice.cz
Admin: skiareal-cenkovice(zavináč)seznam.cz ; skiarealcenkovice(zavináč)seznam.cz ; skicenkovice(zavináč)seznam.cz ; cenkovice(zavináč)cmail.cz

redakční systém Redakční systém webdesign Vytvoření webových stránek