Ski areál Buková hora, lyžařské středisko Čenkovice. Ski Čenkovice — Skiregion Buková hora — Orlické hory

Horská služba Čenkovice,
Orlické hory
  601 302 606,
606 783 142
Celorepublikové číslo 1210

Zadejte akce v Čenkovicích
Restaurace U Sněhuláčka
Jídelní a nápojový lístek

 

Aktuální informace
Skiareál Čenkovice sníh
lanovka,vleky v provozu
sjezdovky, počasí
provozní doba
So, Ne,svátky
večerní Po-So
-.00---.00
-.00---.00
--.00-00h.
sníh sjezdovky --- cm
typ sněhu ----
přírodní sníh
nový sníh

---- cm
--- cm

Čenkovice aktuální počasí:
Datum:
Čas:

--.--. 2016
--.-- hod.

teplota: --°C

počasí - webkamery

Čenkovice lanovka B, vleky
H B C D E I J
večerní lyžování D E
G K L skibus  mapa

Aktuální stav sjezdovek
Lanovky/vleky
v provozu: 
0 / 0

 

Sněhové zpravodajství Čenkovice

Aktuální počasí Čenkovice

Předpověď počasí Čenkovice

Radarová mapa

Aktuální počasí nad ČR, předpověď počasí

Archiv aktualit

Ubytování, uživatelská sekce

 

Aktuální počasí
v Čenkovicích
na
On-line kamery Čenkovice

Třebovská sjezdovka
a lanovka "Třebovská dvojka"
zdroj: www.holidayinfo.cz

Skiareál Čenkovice sjezdovka Třebovská, zdroj www.holidayinfo.cz

 

Lyžování Čenkovice, Orlické
hory zdroj: www.ttnet.cz
Skiareál Čenkovice, sjezdovka Čenkovická a Vigona
On-line kamera Čenkovice
Skiareál Čenkovice, sjezdovka Vigona


Lyžování Čenkovice
v Orlických horách
zdroj: www.ttnet.cz
Skiareál Čenkovice, Třebovská sjezdovka
Webkamera Čenkovice
Skipark Čenkovice online,
Svitavská sjezdovka, nástup

 

Čenkovice lyžování v Orlických
horách zdroj: www.ttnet.cz
Skiareál Čenkovice, Českotřebovská sjezdovka, nástupní stanice
Čenkovice webkamera
on-line Skiareál Čenkovice,
Třebovská sjezdovka - střed,
dvousedačková lanovka
Třebovské dvojka

 

Skiareál Orlické hory lyžování
Čenkovice zdroj: www.ttnet.cz
Skiareál Čenkovice, webová kamera Buková hora, Svitavská sjezdovka
On-line kamera Čenkovice
Webová kamera Buková hora,
Čenkovice Svitavská sjezdovka

 

 

Aktuální informace:

Webová kamera TJ Čenkovice - NOVÉ Levné lyžování.

Vlek TJ Čenkovice - ceník jízdného pro zimní sezónu 2015-2016 Ceník jízdného, který Vás jistě potěší!

Lancia vs. Svitavská sjezdovka 17.ledna 2015 od 15.00 hod. Seznam aut: Mitsubishi Lancer EVO 2 ks, Subaru impreza wrx STi 2 ks .....

 

  • Partneři - Ski Čenkovice

Skipark Čenkovice-Google+

TopList

  SMS brána, SMS zdarma
do všech operátorů

 

Skipark Čenkovice-Google+

Jste na stránce: Skipark Čenkovice, skiareál, skiresort Buková hora / Aktuality / Archiv aktualit

Archiv aktualit

SKIAREÁL Čenkovice pořádá VEŘEJNÝ ZÁVOD V OBŘÍM SLALOMU 22-12-2012

Datum konání: sobota 22. 12. 2012 Místo konání: sjezdovka TJ Čenkovice

Skiareál je v provozu i 6.1. - 1/1 o víkendu 1/3, 1/5

Neváhejte přijet sem a využijte každý den, který nám příroda dopřeje !!

Návštěvnost stránek pro Skiareál Čenkovice 30.12.2011 v 10 hodin 11 minut

Velice děkuji za přízeň všem návštěvníkům stránek pro Skiareál Čenkovice www.skiareal-cenkovice.cz i www.cenkovice.com . Dnes jste v daném čase 10 hodin a 11 minut překročili magickou stovku. V dané minutě na stránky současně nahlíželo online: 104 návštěvníků. Zasílejte i nadále vaše podněty pro vylepšení a doplnění informací. Všem návštěvníkům stránek i skiareálu přeji hodně zdraví, životních i pracovních úspěchů a pohodu do blížícího se nového ruku 2012. Všem lyžařům dostatek sněhu pro sjezdové i běžecké lyžování.
Admin - provozovatel vašich snad oblíbených stránek.

Skiareál Čenkovice 29. prosince 2011 - konec roku silně klepe na dveře.

NEČEKEJTE a přijeďte prolyžovat poslední dny roku 2011 do  SKIAREÁLU ČENKOVICE. Stále na VÁS ČEKÁ  dvojsedačka Třebovská dvojka a sjezdovka Třebovská. Dále vlek Voda a sport Svitavy - Svitavská sjezdovka, vlek TJ Čenkovice - sjezdovka Čenkovická. Provozní doba je během vánočních prázdnin každý den 8.30-16.00 hod. a večerní lyžování 17.30-21.00 hod. na sjezdovce Čenkovická. Aktuální stav sjezdovek, provoz lanovky a vleků. V provozu je lyžařská škola a školička pro nejmenší lyžaře, snowboardová škola, půjčovny lyží a snowboardů. Provozovatelé občerstvení a restaurací připravují pochoutky jen pro vás.. Velkokapacitní centrální parkoviště je volné a ZDARMA. Příjezdové cesty jsou sjízdné. Informace z běžeckých tratí ve fóru. Volné kapacity ubytování. Katalog ubytovacích zařízení. Ztráty a nálezy pro Skiareál Čenkovice prezentujte zde na webu. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU.

Skiareál Čenkovice 28. prosince 2011 - konec roku se kvapem blíží.

Konec roku se kvapem blíží a tak NA NIC NEČEKEJTE a zbytek roku si u nás vychutnejte.  Do  SKIAREÁLU ČENKOVICE se za lyžovačkou vydejte. ČEKÁ NA VÁS dvojsedačka Třebovská dvojka - sjezdovka Třebovská. Dále vlek Voda a sport Svitavy - Svitavská sjezdovka, vlek TJ Čenkovice - sjezdovka Čenkovická, vlek Voda a sport Svitavy - sjezdovka Vigona. Provozní doba je během vánočních prázdnin každý den 8.30-16.00 hod. a večerní lyžování 17.30-21.00 hod. na sjezdovkách Čenkovická a Vigona. Lanovka, vleky a sjezdovky v Čenkovicích. V provozu je i lyžařská škola a školička pro nejmenší lyžaře, snowboardová škola, půjčovny lyží a snowboardů. Provozovatelé občerstvení a restaurací myslí i na vaše žaludky. Velkokapacitní centrální parkoviště je volné a ZDARMA. Příjezdové cesty jsou sjízdné. Na své si přijdou i vyznavači bílé stopy. Fórum běžecké trasyTĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU.

Na nic nečekejte a do Čenkovic se dnes za lyžováním vydejte.

NA NIC NEČEKEJTE a zbytek roku si u nás vychutnejte.  Do  SKIAREÁLU V ČENKOVICÍCH se za lyžovačkou vydejte. ČEKÁ NA VÁS dvojsedačka Třebovská dvojka - sjezdovka Českotřebovská. Dále vlek Voda a sport Svitavy - Svitavská sjezdovka, vlek TJ Čenkovice - sjezdovka Čenkovická, vlek Voda a sport Svitavy - sjezdovka Vigona. Provoz areálu 9.00-16.00 hod. a večerní lyžování 17.30-21.00 hod. V provozu je i lyžařská škola a školička pro nejmenší lyžaře, snowboardová škola, půjčovny lyží a snowboardů. Provozovatelé občerstvení a restaurací myslí i na vaše žaludky. Velkokapacitní centrální parkoviště je volné a ZDARMA. Příjezdové cesty jsou sjízdné. Na své si přijdou i vyznavači bílé stopy. Fórum běžecké trasyTĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU.

23.12.2011 PRVNÍ LYŽOVÁNÍ, dvojsedačka a vlek v provozu.

LANOVKA A VLEK V PROVOZU. PRVNÍ LYŽOVAČKA!! Lanovka Třebovská dvojka a vlek TJ Čenkovice v provozu - dnes 9.00-16.00 hod. zdarma! Večerní lyžování 17.30-21.00 hod. placené na sjezdovce TJ Čenkovice. Od 25.12. provoz celého střediska. Sjezdovky jsou vysněženy a upraveny. Využijte prázdniny k předvánočnímu lyžování. Příjezdové cesty jsou sjízdné, parkoviště volné a zdarma.
Info zdroj ze skict.cz: 23.12.2011 byl zahájen provoz nové lanové dráhy v Čenkovicích. Tento den se všichni lyžaři vozili zdarma. Nová lanovka„ Třebovská dvojka“ je dlouhá 945 m a převeze 1440 lyžařů za hodinu. Též se rozšířila a zatraktivnila Třebovská sjezdovka, na které nyní lyžaři naleznou více alternativ, počínaje lehčí sjezdovkou„ modrou 2a a konče jízdou v adrenalinovém průseku v trase již neexistujících vleků. Ve středisku je též vybudována nová centrální pokladna s infocentrem, která je umístěna nad horním parkovištěm přímo pod lanovou dráhou.

PRVNÍ LYŽOVAČKA ZDARMA-23.12.2011!!

PRVNÍ LYŽOVAČKA!! Lanovka Třebovská dvojka a vlek TJ Čenkovice zahajuje provoz v pátek 23.12.2011 a to ZDARMA!! Večerní lyžování bude v pátek od 17.30 do 21.00 placené. Provoz celého střediska bude od 25.12.2011. Sjezdovky jsou zasněženy a upraveny. Využijte prázdniny k předvánočnímu lyžování v pátek 23.12.2011

Již 23.12.2011 JEŽÍŠEK v Čenkovicích

V Čenkovicích bude ježíšek nadělovat o den dříve. Na nově otevřené lanovce “Třebovská dvojka” nadělí všem lyžařům 23. prosince 2011 lyžování zdarma.

1 2 3

Skipark Čenkovice - Skiresort Buková hora, skiareál Orlické hory. Ski areál Buková hora, rekreační a lyžařské středisko Čenkovice. 

Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt | Náměty, připomínky, doplnění služeb a informací.       © 2016 Skiareál Čenkovice skiareal-cenkovice.cz
Admin: skiareal-cenkovice(zavináč)seznam.cz ; skiarealcenkovice(zavináč)seznam.cz ; skicenkovice(zavináč)seznam.cz ; cenkovice(zavináč)cmail.cz

Partneři: Areál Čenkovice ubytování, CZIN.eu, Čenkovice ubytování Orlické hory, Čenkovice ubytování Skiregion Buková hora, pocasi-cenkovice.blgz.cz, SeoSurf.cz, Ski areál Buková hora, Čenkovice, Ski areál Čenkovice, Ski Čenkovice, Ski Čenkovice, Buková hora, Orlické hory, Ski Čenkovice, Buková hora, skiareál Orlické hory, Skiareál Čenkovice, Skiareál Čenkovice v Orlických horách, Skipark Čenkovice, Orlické hory, Skiregion Buková hora, Skipark Čenkovice, skiresort Buková hora ubytování, Skiresort Buková hora, Toplink - katalog odkazů, Ubytování Čenkovice v Orlických horách, ubytovani-cenkovice.cz, webove-kamery-cenkovice.blgz.cz, www.cenkovice-ski-areal.cz, www.cenkovice-ski.cz, www.cenkovice-skiareal.cz, www.cenkovice-ubytovani.eu, www.cenkoviceski.cz, www.cenkoviceskiareal.cz, www.cervenavoda-ubytovani-mlynickydvur.cz, www.ski-orlicke-hory.com, www.ski-orlicke-hory.cz, www.ski-orlicke-hory.eu, www.ski-orlicke-hory.info, www.ski-orlicke-hory.net, www.ski-orlickehory.com, www.ski-orlickehory.cz, www.ski-orlickehory.eu, www.ski-orlickehory.info, www.ski-orlickehory.net, www.skiarealcenkovice.info, www.skicenkovice.info, www.skiparkcenkovice.cz, www.skiregion-bukovahora.cz, www.skiresort-bukovka.cz, www.ubytovani-cenkovice.com, www.ubytovani-cenkovice.eu

redakční systém Redakční systém webdesign Vytvoření webových stránek